bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Києві традиційно стартує благодійна акція “Крок до щастя”

Благодійна акція “Крок до щастя” проходить вже два роки і за цей час, в рамках неї, новорічний настрій отримали понад 2500 діток-сиріт, вихованців дитячих будинків, шкіл-інтернатів та дітей, позбавлених батьківської опіки. Унікальність цієї акції полягає в тому, що її ініціаторами та, по суті, голонвими дійовими особами є волонтери - діти та підлітки, які хочуть зробити свята для своїх однолітків по-справжньому веселими та незабутніми.

Вже зараз волонтери та скаути почали збір речей, іграшок, канцелярських товаів, книжок, які з допомогою вмілих рук потраплять до різнобарвних подарункових скриньок, а потім в руки діток. 15 грудня 2012 року, об 11:00, в скаутському центрі на НСК “Олімпійський” розпочне свою роботу Фабрика Святого Миколая, де кожен охочий зможе долучитися до нелегкої, але дуже відповідальної справи - створення дитячих подарунків. Цього року, помічники Святого Миколая готуватимуть не лише індивіудальні подарунки, а й великі коробки з теплим одягом, які потім відправляться поштою до дитячих будинків та шкіл-інтернатів в різних куточках України.

В рамках акції, організатори планують проведення новорічних ігрових вистав “Сюрпризи Зими Модниці” для вихованців прийомних сіей та дитячих будинків сімейного типу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, діток, родини яких перебувають у кризі. Вистави відбудуться 14 грудня у школі-інтернаті с.Стара Басань (Чернігівська область) та 19 грудня, у День Святого Миколая, у приміщенні Зали Чемпіонів НСК “Олімпійський”. Головними дійовими особами вистав стануть скаути, волонтери та малеча, яка завітає на свято. ДЛя підлітків організатори запропонують майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок, поштівок або прикрас. Окрім того, кожна дитина - учасник отримує подарунок.

Якщо ви хочете долучитись до проведення акції: стати волонтером, взяти участь у роботі Фабрики Святого Миколая або просто принести корисні для дітей речі, звертайтеся за тел. 044-222-93-30, 097-946-08-75 (Аліна) або пишіть на електронну пошту alina@scoutkiev.org.

Бути благодійником легко! Зроби свій крок до щастя дітей!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.