bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Виборча математика, або скільки реально витратили кандидати?

27 листопада 2012 року, у вівторок, об 11.00 в інформагентстві «Українські Новини» (м. Київ, вул. Еспланадна 20) відбудеться прес-конференція, на якій представники громадських організацій презентують фінальні результати моніторингу фінансових витрат кандидатів у народні депутати: Громадянська мережа ОПОРА – моніторингу польових витрат політиків на виборчу кампанію, Комітет “Рівність можливостей” – івестиції кандидатів в агітацію у ЗМІ.

Організатори представлять моніторинг витрат ключових кандидатів у 3-х пілотних округах (222 – Київ, 42 – Донецьк, 73 – Закарпаття), які разом репрезентують всю електоральну Україну. Моніторинг відбувався за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES).

Під час прес-конференції  експерти дадуть відповіді на такі питання:

 

  • Які найбільш затратні статті витрат кампанії кандидатів стали запорукою їх успіху?
  • Чи перемогли найбагатші кандидати?
  • Чи відповідають прибутки політиків їх фактичним витратам?

На питання відповідатимуть такі експерти:

  • Ольга Айвазовська, координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
  • Олександр Чекмишев,  Голова Комітету «Рівність можливостей»
  • Костянтин Квурт, Голова Правління МГО «Інтерньюз-Україна»

Інформаційно-просвітницька кампанія «Звідки?» спрямована на інформування громадськості про політичне фінансування в Україні. Це ініціатива громадянських та міжнародних організацій, до складу яких входять Громадянська мережа «Опора», Комітет «Рівність можливостей», МГО «Інтерньюз-Україна», Комітет виборців України, Лабораторія законодавчих ініціатив під керівництвом Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Ініціатива покликана показати реальну картину фінансування виборів-2012 та надати дієві рекомендації щодо покращення фінансової прозорості в політиці.

Для акредитації, будь ласка, звертайтесь за контактами, поданими нижче.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.