Презентація проектів на підтримку створення Української мережі культури

22 травня з 17:00 до 22:30 у музеї Івана Гончара (Київ) відбудеться презентація проектів, які підтримують створення Української  мережі культури. 

Протягом року митці та менеджери з України працювали над різноманітними культурними проектами, співпрацювали з партнерами з Європейського Союзу, залучали до жвавих дискусій широку мистецьку спільноту та місцевих мешканців.

Програмою заходу передбачено представлення альтернативних мистецьких путівників Києвом, Львовом, Івано-Франківськом, Херсоном, Харковом, Одесою та Донецьком. Завдяки цим путівникам Ви зможете зовсім по-іншому побачити ці міста!

Також, 30 мистецьких інноваторів з усієї України та Європейського Союзу представлять результати міжнародного проекту “Тандем”. Будуть представлені найцікавіші мистецькі пошуки в усіх жанрах сучасного мистецтва.

Окремої уваги заслуговуватиме унікальна мультимедійна платформа “Україна“, за допомогою якої і відбуватимуться усі представлення. Під час заходу відбудеться офіційне оголошення тендеру на використання платформи “Україна“.

Приходьте і проводьте друзів та родину.

22 травня, з 17:00 до 22:30 Київ, вул. Лаврська 19, територія музею Івана Гончара

Сторінка події в Facebook 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.