bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські активісти удосконалюватимуть процедуру оформлення прибудинкових територій

ВМГО “Агентство економічного розвитку” розпочинає проект “Сприяння розвитку ОСББ через поширення досвіду вдосконалення процедури оформлення прибудинкових територій”.

Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту – поширення позитивного досвіду проведення кампаній громадського представництва з удосконалення процедури оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків на місцевому рівні серед представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК сіл, селищ і малих міст із різних регіонів України.

До участі запрошують представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК, які бажають дізнатися про успішний досвід передання прибудинкових територій у власність ОСББ та ЖБК.

Проект сприятиме обміну найкращими практиками з таких питань:

  • удосконалення (пришвидшення та зменшення вартості) процедури передання прибудинкової території ОСББ та ЖБК на місцевому рівні;
  • об’єднання (самоорганізація) зацікавлених сторін у форматі Коаліції з удосконалення процедури передання прибудинкових територій;
  • використання інструменту “місцевої ініціативи” для громадського лобіювання розроблених рекомендацій на місцевому рівні;
  • планування власних кампаній з удосконалення процедури передання прибудинкової території ОСББ та ЖБК у своїх населених пунктах.

Учасники семінару-обміну матимуть змогу надалі отримувати консультації та методичну допомогу в реалізації кампаній громадського лобіювання на місцях.

Крім того, учасникам проекту буде запропоновано долучитися до роботи національної Коаліції з удосконалення законодавства у сфері передання прибудинкової території ОСББ та ЖБК.

У межах проекту буде проведено триденний семінар-обмін у місті Вознесенськ (Миколаївська область).

Орієнтовна дата проведення – 15-17 травня.

Для участі в семінарі буде відібрано 20 осіб серед представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК сіл, селищ і малих міст (до 50 тис. мешканців), які мають початкову обізнаність у питаннях оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків і бажають здійснювати практичну діяльність для вирішення проблем у сфері передання прибудинкових територій у своїй місцевості.

Охочим слід заповнити анкету та надіслати її до 2 квітня на електронну адресу aerbox@ukr.net або на поштову адресу: ВМГО “Агентство економічного розвитку”, вул. Пушкінська 3, офіс №35, м. Вознесенськ, 56500, Миколаївська обл.

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 16 квітня. Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Контакти

  • Трандафіл Володимир Іванович
  • Вознесенська міська громадська організація “Агентство економічного розвитку”
  • aerbox@ukr.net
  • +83 (05134) 3-22-50
  • http://aer.net.ua/news_ua/2012/0...
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.