ВМГО “Агентство економічного розвитку” розпочинає проект “Сприяння розвитку ОСББ через поширення досвіду вдосконалення процедури оформлення прибудинкових територій”.
Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” і “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду «Відродження».
Мета проекту – поширення позитивного досвіду проведення кампаній громадського представництва з удосконалення процедури оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків на місцевому рівні серед представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК сіл, селищ і малих міст із різних регіонів України.
До участі запрошують представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК, які бажають дізнатися про успішний досвід передання прибудинкових територій у власність ОСББ та ЖБК.
Проект сприятиме обміну найкращими практиками з таких питань:
Учасники семінару-обміну матимуть змогу надалі отримувати консультації та методичну допомогу в реалізації кампаній громадського лобіювання на місцях.
Крім того, учасникам проекту буде запропоновано долучитися до роботи національної Коаліції з удосконалення законодавства у сфері передання прибудинкової території ОСББ та ЖБК.
У межах проекту буде проведено триденний семінар-обмін у місті Вознесенськ (Миколаївська область).
Орієнтовна дата проведення – 15-17 травня.
Для участі в семінарі буде відібрано 20 осіб серед представників громадських організацій, ОСББ і ЖБК сіл, селищ і малих міст (до 50 тис. мешканців), які мають початкову обізнаність у питаннях оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків і бажають здійснювати практичну діяльність для вирішення проблем у сфері передання прибудинкових територій у своїй місцевості.
Охочим слід заповнити анкету та надіслати її до 2 квітня на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу: ВМГО “Агентство економічного розвитку”, вул. Пушкінська 3, офіс №35, м. Вознесенськ, 56500, Миколаївська обл.
Про результати відбору учасників буде повідомлено до 16 квітня. Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.
Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.
Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.
Коментарі