bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Завершилось «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України»

Від початку червня 2011 р. Комсомольська міська ГО “Центр “РОДІС” реалізує проект «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України».

Мета: розвиток Мережі громадських організацій Північно-Східної України шляхом обміну досвідом, активізації співпраці між громадськими організаціями м. Комсомольська та громадськими організаціями Полтавської, Сумської та Чернігівської областей. Ця робота здійснюється завдяки проекту СОКМО «Підтримка громадських ініціатив у малих містах Північно-Східної України» за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED).

 

 

В рамках цього проекту 23 червня в м. Комсомольську відбувся форум соціально активної молоді громадських організацій м. Комсомольська та представників громадських організацій Полтавської та Чернігівської областей. Його організаторами виступили ГО «Центр «РОДІС» разом з виконкомом Комсомольської міської ради за підтримки Полтавського гірничо-збагачувального комбінату та Інтернет-провайдера ТРК “ГОК”. Під час форуму його учасниками було підписано меморандум про співпрацю в рамках діяльності Мережі громадських організацій Північно-Східної України. Також було досягнуто домовленості про проведення трьох спільних комунікаційних акцій:

1) проти домашнього насильства;

2) проти торгівлі людьми;

3) за безпеку дітей в Інтернеті

13-15 липня в містах Комсомольську, Полтаві та Чернігові відбулась 1-ша спільна акція. Її метою стало об’єднання зусиль громадських організацій-учасників проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України» у протидії домашньому насильству, формування в свідомості членів своїх місцевих громад неприйняття насильства в сім’ї та руйнування стіни мовчання навколо цього суспільного явища. Акція відбулась також у рамках національної інформаційної кампанії проти насильства між близькими людьми, організаторами якої є Проект ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту України. 

3-5 серпня відбулась 2-га спільна акція в рамках проекту «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України». Вона була спрямована на попередження торгівлі людьми та комерційної сексуальної експлуатації дітей. Інформаційну підтримку акції надали Міжнародний Центр «Ла Страда – Україна» та Всеукраїнська мережа протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей (члена міжнародної організації ЕКПАТ). 

17-19 серпня пройшла 3-тя спільна акція, яка пройшла під гаслом «Ми – за безпеку дітей в Інтернеті!» за підтримки програми «Онляндія – безпечна веб-країна» та Міжнародного Центру «Ла Страда – Україна» і відбулась 3-тя спільна мережева акція «Ми - за безпеку дітей в Інтернеті!». Її метою стало привернення уваги місцевих громад до існування ризиків, яким піддаються діти, підлітки і молодь під час користування Інтернетом. Крім того, організатори спільної акції мали на меті підкреслити значення батьків у навчанні дітей безпечному користуванню Інтернетом.

Наразі триває узагальнення результатів трьох спільних акцій і готується до друку буклет «Акційне літо Мережі громадських організацій Північно-Східної України», який буде розповсюджено серед учасників Мережі.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.