10:00, 16 травня 2025 р у п’ятницю, Миколаївський міський молодіжний простір “Хвиля” (вул. Адміральська, буд 20, м. Миколаїв).
Запрошуємо посадовців, активістів зокрема члени громадських та молодіжних рад з Березанської, Бузької, Вознесенської, Коблівської, Новоодеської, Миколаївської та інших громад Миколаївщини:
Орієнтовна програма на https://drive.google.com/file/d/14huBRR9wlSrITOTe7VMm0gTbkcSKJoC2/view?usp=sharing
Захід пройде у гібридному форматі, офлайн з онлайн-трансляцією у соціальних мережах.
Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/tp66K2x2tjSCyouv6
Після реєстрації онлайн-учасникам надішлють посилання на Zoom-конференцію.
Реєстрація триватиме до 10: 00, 14 травня 2025 р
Відібраним учасникам проїзд за рахунок організаторів у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів або вартість витраченого бензину.
З питань участі у навчанні звертайтесь до:
РАЗОМ ЗНАЙДЕМО РЕCУРСИ ДЛЯ СТІЙКОСТІ І ЗРОСТАНННЯ ГРОМАД!
Пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»
Конференція відбувається в рамках ініціативи коаліції «Громадянська платформа відновлення громад Миколаївщини»,що діє при координації ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».
Мета узагальнити успішні практики з учасницького відновлення громад, з’ясувати ризики стійкості, згуртованості у місцевих стратегічних рішеннях та відповідні можливості форм безпосереднього народовладдя та інноваційних сучасних цифрових інструментів та технологій таких як DIY4Change; ГІС і ДДЗ та інш.
Конференція є заходом двох проєктів що реалізовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках діяльності мережі “Ресурсних центрів демократії участі”. А саме:
Партнерами проєктів є: Миколаївська, Бузька , Новоодеська, Шевченківська ради та громадські організації ГО “Зеленогайські ініціативи”, ГО” Бузька платформа змін”, ГО «Новоодеська рада старійшин», ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини» , ГО “Мережа правового розвитку”, ГО «Прогресивний Миколаїв».
Приміщення Миколаївський міський молодіжний простір “Хвиля” надано управлінням молодіжної політики виконавчого комітету Миколаївської міської ради
Методичний супровід ініціативи здійснюють Національна платформа стійкості та згуртованості та ГО “Природоохоронні геоінформаційні системи України” (м. Харків).
Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018-го року. Стратегічні пріоритети – це стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 100 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту “ Забезпечення стійкості України в умовах зростання ризиків та наслідків війни”.
Коментарі