20 лютого о 14.00 відбудеться відкрите обговорення на тему: “Стійкість та згуртованість Миколаївщини: оцінка ризиків”.
Організатор: Національна платформа стійкості і згуртованості.
Захід пройде гібридному форматі, офлайн з онлайн-трансляцією у соціальних мережах.
Під час заходу будуть представлені результати дослідження оцінки регіональних ризиків стійкості та згуртованості. Також учасники обговорять шляхи покращення комунікації між владою та громадою і проєкт стратегії розвитку Миколаївської області до 2027 року.
Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/dg8bHLyUhhebJ61Q8
Після реєстрації офлайн-учасникам надішлють адресу у Миколаєві ближче до дати проведення; онлайн-учасникам - посилання на Zoom-конференцію.
Питання для дискусії:
До участі запрошені:
Нагадаємо, що у січні 2025 року Національної платформи стійкості та згуртованості взяла участь у громадських консультаціях щодо проєкту Стратегії розвитку Миколаївської області до 2027 року. Подано пропозиції щодо включення компоненту стійкості у проєкт Стратегії
Раніш, 25 квітня 2024 року Миколаївська міська рада ухвалила Стратегію розвитку територіальної громади Миколаєва до 2027 року. У документі враховано пропозиції Національної платформи стійкості та згуртованості, зокрема, щодо включення компоненту стійкості.
Національна платформа стійкості та згуртованості започаткована у лютому 2018-го року. Наші стратегічні пріоритети – це стійкість держави та суспільства, згуртованість та єдність. За час своєї діяльності Національна платформа стійкості та згуртованості провела понад 90 публічних заходів на національному, регіональному та місцевому рівнях й залучила провідних міжнародних експертів з питань миробудування, перехідного правосуддя, інформаційної реінтеграції, соціальної згуртованості та національної єдності.
Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках проєкту “Забезпечення стійкості України в умовах зростання ризиків та наслідків війни”.
Цей захід буде організований в рамках проєкту “Забезпечення стійкості України в умовах зростання ризиків та наслідків війни”, який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу
Коментарі