bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Завершується відбір на участь у форумі «Нові громадські організації: від ідеї до дії»
08.07.2024

Команда ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” запрошує взяти участь в форумі, присвяченому тематиці трансформації громадського сектору в умовах повномасштабного вторгнення та участі в цих процесах нових громадських організацій.

Географія форуму: Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська та Волинська області.

Цільова аудиторія: представники громадських та благодійних організацій, утворених після 24 лютого 2022 року, учасники рад ВПО, реколокованих ГО.

Дата – 18-19 липня 

Які питання розглядатимуться на форумі?

  • «Нові» громадські організації: інтеграція в громади та громадський сектор
  • Співпраця ОГС та місцевого самоврядування: виклики, здобутки та можливості
  • Громадський сектор в умовах повномасштабного вторгнення: трансформація ОГС
  • Вперед до майбутнього: парад успішних кейсів діяльності громадських організації, створених під час війни
  • Світове кафе: «Яким буде громадський сектор України через 5 років»

 Як потрапити на форум: необхідно зареєструватися за лінком  та пройти конкурсний відбір.

Дедлайн прийому заявок: 09 липня о 23.59.

Форум проходитиме в режимі офлайн у м. Тернополі з дотриманням усіх правил безпеки. Онлайн-трансляція заходу не передбачена.

Організатори забезпечують учасників заходу безкоштовним проживанням у двомісних номерах, харчуванням та  роздатковими матеріалами.  Також здійснюється часткова компенсація за транспортні витрати у розмірі до 700 грн. у дві сторони за наявності підтверджуючих проїзних документів (квитки на автобус чи потяг 2-го класу або плацкарт. Кошти за пальне не відшкодовуються).

__________________

Захід відбудеться в рамках проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності 2.0», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки National Endowment for Democracy

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.