bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Східний Варіант проводить онлайн-подію, присвячену маріупольському художнику Архипу Куїнджі
05.07.2024

Архип Іванович Куїнджі — визначний український художник-пейзажист, про якого варто знати кожному. Народився у Маріуполі, у своїх роботах зображав українські пейзажі, а особливо прославився тим, як малював ночі. Те, як він малював ніч — є проявом майстерності світового рівня.

Однак і тут росія намагається привласнити художника собі, називаючи його російським митцем. У 2022 році художній музей ім. Куїнджі в Маріуполі був зруйнований унаслідок прямого влучання російської авіабомби. Художня школа ім. Куїнджі теж постраждала від російського вторгнення, сьогодні вона релокована і працює у Львові.

На події ми розберемо біографію митця, чому він є все-таки українським митцем, яким є його вклад в українську культуру і чим прославились його роботи.

Розповідатиме про художника Оксана Гнатишин — директорка Маріупольської художньої школи ім. Куїнджі, членкиня Національної спілки художників України.

Долучитись до події можна тільки за попередньою реєстрацією!

Зареєструватись можна за посиланням.

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.