bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс запуску освітніх центрів із надолуження освітніх утрат в Харківській та Чернігівській обл.
04.07.2024

Освітня Фундація “МрійДій” та Fondazione Terre des Hommes Italia за підтримки  Італійської агенції з питань співробітництва в галузі розвитку оголошують конкурсний відбір педагогічних команд для запуску освітніх центрів із надолуження освітніх утрат учнів та впровадження Project School. 

Мета проєкту: надолуження освітніх утрат учнів 1-10 класів через проведення групових занять з математики та української мови (у форматі офлайн), підготовка до НМТ учнів 11 класів через проведення групових занять з математики, української мови та історії України (у форматі офлайн)  і проведення Project School для учнів 4-10 класів. 

Центри із надолуження знань буде облаштовано на базі шкіл у Харківській та Чернігівській областях. 

Через виклики повномасштабної війни та пандемію тисячі українців були позбавлені доступу до якісної освіти. Саме тому задля запобігання освітніх утрат у рамках цього проєкту буде створено освітні центри, де діти, які навчаються / чи навчалися до повномасштабної війни у закладах загальної середньої освіти ТГ (зокрема і внутрішньо-переміщені особи), матимуть доступ до консультаційних занять з української мови та математики, зможуть комунікувати з однолітками та здобувати знання у властивому для них темпі. Учні 11 класів зможуть пройти підготовчі заняття до НМТ, а для учнів 4-10 класів додатковою можливістю буде отримання навичок з проєктного менеджменту та розвитку їхніх soft skills на Projects School. 

Якщо Ви вважаєте, що Ваша школа зможе стати ефективним центром для надолуження освітніх утрат у Вашій ТГ, якщо маєте команду однодумців серед учителів початкових класів, української мови, математики та історії, які готові проводити консультаційні заняття для учнів, то зголошуйтеся до участі в конкурсі.  

За проведення консультаційних занять та організацію роботи центрів передбачено гідні фінансові винагороди. 
 

Зареєструватися для участі в програмі можуть педагогічні команди на базі тих шкіл, які: 

* мають державну або комунальну форму власності; 

* мають наявне та облаштоване відповідно до рекомендацій МОН та ДСНС укриття. 

Заповнити форму на участь у програмі можуть директори чи їхні заступники. Освітяни можуть працювати в одній школі, на базі якої функціонуватиме освітній центр. 

Пропонуємо заповнити заявки за покликанням до 26 липня: https://airtable.com/appkHMoDUHJVAcSnG/shrvqewGmWrX5cE92 

 

Склад команди: 

* 2 учителі  / учительки початкових класів - проводять заняття відповідно до розробленої програми та методичних рекомендацій; 

* 2 учителі / учительки математики - проводять заняття відповідно до розробленої програми та методичних рекомендацій; 

* 2 учителі / учительки української мови - проводять заняття відповідно до розробленої програми та методичних рекомендацій; 

*1 учитель / учителька історії - проводять заняття відповідно до розробленої програми та методичних рекомендацій; 

* 2 педагоги організатори - проводять заняття з проєктного менеджменту відповідно до розробленої програми та методичних рекомендацій. 

 

Етапи реалізації проєкту: 

1) подача заявок (до 26 липня)  

2) відбір заявок та проведення співбесід з обраними кандидатами 

3) відбір переможців (до 31 липня) 

4навчання проєктних команд (онлайн/офлайн) 

5) набір учнів до освітніх центрів надолуження освітніх утрат  

6) консультації (онлайн/офлайн) щодо успіхів у здійсненні діяльності освітніх центрів 

7) обмін досвідом між командами освітніх центрів та формування концепції надолуження освітніх утрат. 

Просимо оформити та надіслати заявку до 26 липня.  

Переможців оголосимо не пізніше 31 липня. Успіхів!  

 

Якщо виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до організаційного комітету на електронну пошту: [email protected] (тема листа - центри надолуження знань) 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.