Новий проект має на меті покращання відповідності існуючих законів та практики їх застосування в Україні у сфері гендерної рівності і прав дітей, та запобігання сексуальній експлуатації та жорстокому поводженню з дітьми у відповідності до Соціальної хартії (переглянутої), Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації, та інших відповідних документів. Однією із головних цілей проекту є допомога щодо ратифікації Конвенції Ради Європи проти торгівлі людьми.
Проект впроваджується у співпраці із наступними організаціями–партнерами в Україні: Секретаріатом Президента України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерством юстиції, Міністерством внутрішніх справ, Верховною Радою України, Судовою владою, Прокуратурою, Міністерством праці та соціальної політики, а також неурядовими організаціями
Проект буде впроваджуватися до серпня 2010, а його бюджет складає 1.2 млн.. євро.
Проект виконує Рада Європи і фінансується спільно Європейським Союзом та Радою Європи.
Вступна конференція має на меті детальніше ознайомити партнерів проекту щодо їх ролі у впровадженні проекту та підняти рівень громадської обізнаності з проблем прав жінок та дітей. Конференція буде проведена у Києві, у приміщенні Міністерства юстиції України. Час та дата проведення: 4 грудня 2008 р. з 14.00 до 16.00 години.
Конференція відкрита для преси.
Коментарі