22-23 вересня 2011 року на базі Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету відбудеться Міжнародна наукова конференція «Крихти буття: література і практики повсякдення».
До участі запрошуються науковці, викладачі та співробітники навчальних закладів, аспіранти, магістранти, студенти.
До обговорення пропонуються такі питання:
Учасники конференції можуть запропонувати власну тему для обговорення в рамках тематики конференції. Робочі мови конференції: українська, білоруська, російська, польська, болгарська, англійська.
Для участі в конференції необхідно подати електронною поштою заявку (форма додається) та короткі тези доповіді (обсягом 250 слів) до 30 червня 2011 року (на адресу [email protected], вказати в темі листа «Заявка на конференцію» та прізвище).
Оргкомітет розгляне подані теми щодо їх відповідності тематиці конференції та повідомить про внесення їх до програми не пізніше 15 липня 2011 року. Офіційне запрошення на конференцію буде надіслано електронною поштою за вказаною в заявці адресою до 5 серпня 2011 року.
Просимо обов’язково зазначити в заявці, чи потребуєте Ви запрошення в паперовому вигляді, і вказати точну адресу для його надсилання. Передбачається можливість заочної участі в конференції (стендова доповідь, публікація статті). Для цього потрібно до 20 серпня 2011 року надіслати доповідь, належно оформлену, на вказану електронну адресу та оплатити публікацію поштовим переказом, скановану квитанцію надіслати електронною поштою.
Увага! Заочним учасникам запрошення буде надіслано тільки електронною поштою. У випадку очної участі подання статті й оплата публікації буде здійснюватися під час реєстрації. Матеріали конференції будуть видані протягом року в збірнику наукових праць «Актуальні проблеми слов’янської філології: Лінгвістика і літературознавство», який включено до переліку наукових видань за дозволом ВАК України.
Зверніть увагу: вимоги до публікації статей розміщені на сайті БДПУ. Оплата за публікацію статті. Вартість публікації – 25 грн. сторінка; статті докторів наук друкуються безкоштовно. Поштовий переказ здійснювати на ім’я та адресу: Журавльова Світлана Сергіївна, 71112, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4, Інститут філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету, кафедра української літератури та компаративістики. Оплату здійснювати лише після повідомлення про включення теми до програми конференції.
Під час роботи конференції передбачаються два пленарні засідання (22 вересня), робота секцій і підсумкове засідання (23 вересня), презентація наукової та методичної літератури, культурна програма (екскурсії містом та до міських музеїв). Проїзд і проживання – за рахунок учасників конференції.
Коментарі