11-13 березня 2011 року у Києві AIESEC проведе маркетингову конференцію "MarketLab'11", розраховану на студентів та молодих фахівців сфери маркетингу.
Конференція “MarketLab” проводиться в Києві вже третій рік поспіль. Щорічно на конференції збирається більше ніж 150 людей з різних регіонів України. Протягом трьох днів визнані експерти сфери маркетингу проводять тренінги та майстер-класи, діляться своїм досвідом з учасниками, аналізують сучасні тенденції ринку маркетингових послуг України.
“Подібні заходи допомагають подивитися на своє життя та професійний рівень свіжим поглядом, познайомитися з новими людьми, розворушити погрузлий в буденності мозок”, - ділиться своїми враженнями учасник минулорічної конференції “MarketLab‘10”.
У минулому році були запрошені такі спікери, як:
У цьому році організатори обіцяють підняти захід на якісно новий рівень, враховуючи всі побажання учасників минулорічної конференції.
Програма конференції буде відома в найближчі дні на сайті marketlab.aiesec.kiev.ua Реєстрація вже відкрита, працює гнучка система знижок.
Генеральним партнером конференції є компанія “Kraft Foods”, чайним партнером - ТМ “Tess”, освітнім партнером “CISCO”. Головний інтернет-партнер - Job.ukr.net, генеральний інформаційний партнер - “Обозреватель”, головний інтернет-партнер “bigmir) net”, ведучий онлайн-партнер sostav.ua, ведуче галузеве видання mediabusiness.com.ua Медіа партнери: b2blogger.com, begun.ua, botexpert.com.ua, h.ua, hh.ua, startjob.com.ua, unistudy.org.ua, careerguide.com.ua, education.ua, бізнес-портал liga.net, тижневик “Работа и Учеба”, журнал “Сучасна Освіта “, інформаційно-аналітичне видання “Актуальна Правда”.
За додатковою інформацією звертайтеся: Гуменюк Олена, PR менеджер “MarketLab’11” +3 8 093 774 90 24 [email protected]
Коментарі