В рамках реалізації проекту «Від Євромолоді для Євростолиці» Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Європейська молодь України» 27 листопада 2008 року проведе локальну конференцію «Європейська та євроатлантична стратегія України: посилення ролі молоді» та ІІ Форум Європейської Академічної Мережі.
Серед запрошених осіб очікуються Голова Представництва Європейської Комісії в Україні - Жозе Мануель Пінту Тейшейра, Лідер Європейської партії України – Микола Катеринчук, експерт відділу політики, преси та інформації Представництва Єврокомісії - Девід Стулік, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні - Мішель Дюре, виконавчий директор Українського Фонду Підтримки Реформ - Олександр Ярема, Начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА Сергій Березенко, Начальник Управління міжнародних зв’язків КМДА Тарас Голота, депутати міської та районних рад м. Київ.
До участі в конференції запрошуються громадсько-активна проєвропейська молодь міста Києва та ЗМІ.
Початок реєстрації делегатів та гостей: о 16:40.
Час роботи конференції: з 17:00 до 20:20
Коментарі