Клуб молодих політиків оголошує про чергову зустріч, присвячену темі "Кар’єрні перспективи молодого політика", під час якої спробує окреслити кар’єрні можливості в політиці для молоді та визначити, чим може зацікавити молодих людей державна служба. Передбачається участь експертів в дотичній сфері.
Зустріч відбудеться в м. Києві 21 листопада ц.р.
Проблема цікава та актуальна для молодих активістів, які відчувають, що вони подорослішали, і знаходяться на перехресті перспектив: рухатись далі в бік професійної діяльності в громадському або благодійному секторі, знайти себе в політиці або обрати бізнес?...
Впевнені, що кожна молода людина зазвичай зацікавлена в побудові кар’єри, оскільки це її безцінний шлях саморозвитку.
Традиційно ми запрошуємо до участі у зустрічі цікавих учасників, що представляють громадські та молодіжні рухи, політичні партії, ми раді будемо побачити науковців та освітян, хто відчуває актуальність та важливість теми для дискусії.
Просимо Вас повідомити про Ваше рішення взяти участь в зустрічі не пізніше 18 листопада цього року. Дякуємо за увагу.
Докладно про зустріч на http://www.cpe.org.ua/act/act_210.html
Зустрічі Клубу молодих політиків - це спільний проект Центру політичної освіти та Представництва Фонду ім. Еберта в Україні та Бєларусі.
Починаючи з 2007 року відбулось 6 зустрічей Клубу.
Коментарі