6-7 листопада 2010 року у Львові відбудеться всеукраїнська молодіжна конференція «Молодь в дії», присвячена питанням участі молоді в діяльності органів місцевого самоврядування.
До участі у проекті ми запрошуємо молодих та активних людей з Києва, Донецька, Львова, Івано-Франківська та Вінниці, які бажають змінити життя свого міста на краще та зробити перші кроки у власній політичній кар’єрі!
Протягом двох днів буде проведено ряд семінарів, дебатів та тренінгів для 25 учасників (студентів, молодіжних лідерів, членів громадських організацій). До участі у проекті також буде залучено представників Львівської міської ради, інших міських рад України, лідерів молодіжних громадських організацій та запрошених гостей зі Швеції.
Проект покликаний:
Витрати, пов’язані з транспортом, проживанням та харчуванням покриваються організаторами.
Для участі у конференції надішліть запит для отримання анкети або своє резюме на електронну адресу [email protected].
Анкети/резюме приймаються до 20-го жовтня!
За детальнішою інформацією звертайтеся до координаторів проекту:
+380976948670 - Ольга Сохацька +380967801108 - Володимир Ленів +380675851620 - Людмила Корчевська або за електронною адресою: [email protected]
Наша група в контакті - http://vkontakte.ru/club20342934
Коментарі