11 грудня 2008 року Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності та Європейський університет проводять ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Болонський процес очима студентів”.
До участі запрошуються студенти та аспіранти навчальних закладів.
На конференції планується робота таких секцій:
Участь у конференції безкоштовна.
Для участі у конференції необхідно до 28 листопада 2008 року надіслати анкету-заявку учасника конференції , де чітко вказати секцію, в роботі якої Ви бажаєте взяти участь.
Матеріали конференції будуть надруковані за підсумками роботи конференції.
Коментарі