14 листопада 2008 відбудеться Міжнародна конференція “”ЄС-Україна: Члени чи Сусіди?”, яка відкриває серію конференцій, організованих Українським Товариством Оксфордського Університету, метою яких є, шляхом обговорення актуальних питань та проблем, підвищити рівень освіти в Україні. Першою темою, що обговорюється буде процес інтеграції України до Європейського союзу.
Робоча мова- англійська.
Місце проведення: Староакадемічний корпус НаУКМА, Конгрегаційна зала (вул. Г. Сковороди, 2).
Реєстрація у Тамари Марценюк за е-мейлом [email protected]
Акредитація на конференцію у Олени Бойцун - [email protected]
Коментарі