bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Друга конференція “Енергоефективні Університети” пройде в Харкові
22.04.2010

13-14 травня Українська мережа енерго-інновацій Greencubator проведе другу цього року конференцію "Енергоефективні Університети" в Харківському Національному Університеті.

Мета серії конференцій “Енергоефективні університети” – переспрямувати кошти зациклені в енергетичному марнотратстві на вищу якість української освіти – кращі підручники, вищі зарплати українським освітянам, інноваційні та наукові проекти в університетах. Харківський Національний Університет імені В.Н.Каразіна цілком закономірно виграв конкурс на проведення конференції серії “Енергоефективні Університети”.

Цей університет послідовно запроваджує цілий комплекс заходів з підвищення енергоефективності. Серед них — визначена програма енергоощадності, встановлено значну кількість нових енергоощадних вікон, дверей, встановлено прилади обліку витрат енергоносіїв та ресурсів, створено університетський центр енергоменеджменту.

Андрій Зінченко, керівник освітніх проектів Greencubator-а так характеризує універиситет-партнер: “В Харківському Національному університеі імені В.Н.Каразіна створено не просто наукову школу, а центр регіональних інновацій. Ці інновації стосуються не тільки технічних розробок в галузі енергоефективності, але й роботи із громадами та успішної взаємодії із бізнесом.»

Крім успішної роботи із громадами та бізнесом, Харківський Національний університет налагоджує результативне співробітництво між різними факультетами для вирішення проблем енергоефективності університету. Так, наприклад, над проектом “Енергоефективний гуртожиток” працюють разом представники фізичного та економічного факультетів. Чому енергоінновації важливі?

За час проведення конкурсу “Енергоефективні Університети”, заявки на проведення в себе конференції подало 9 українських університетів. Відповідно до наданих ними даних, в 2009 році ці університети витратили на енергетичні потреби понад 60 мільйонів гривень.

Енергоефективні університети

Експерти з енергоефективності вважають: щонайменше третина з цих коштів і енергії просто втрачається через марнотратство і неефективність енергосистем. Це горять в топках котелень нові підручники для студентів, вищі зарплати для освітян, кращі умови проживання для студентів. Те, що зараз витрачають університети - це гроші, які може заробити український бізнес і заощадити українські університети. Тому ми прагнемо переспрямуватися кошти з енергетичного марнотратства на кращу, сучаснішу, більш інноваційну освіту. І прагнемо зробити це через енергетичні інновації – частиною з яких і є серія конференцій «Енергоефективні університети».

Новий формат конференції Ми розширюємо формат заходу, і починаючи з харківської, конференції “Енергоефективні Університети” будуть дводенними. Завдяки цьому учасники конференції зможуть обмінятись набутками і ґрунтовніше ознайомитись із досвідом впровадження програм енергоефективності у різних ВНЗ нашої країни, налагодити особисті контакти з колегами та знайти партнерів для подальшої співпраці. Ключові теми Крім дводенного формату, подія в Харкові буде насиченішою і за тематичним наповненням.

В програмі конференції:

  • Вже традиційна “Енергетична прогулянка”, під час якої представники університету розкажуть і наочно продемонструють учасникам свої досягнення в сфері енергоощадності
  • Презентації університетського досвіду впровадження заходів з енергоефективності • Тематична секція “Педагогіка для енергоефективності”, під час якої представники українських ВУЗів та іноземні партнери обміняються досвідом та навчальними програмами з виховання енергоефективного покоління
  • Представлення проекту “Енергоефективний Гуртожиток”, розробленого студентами Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна.

Купуйте квитки на Харків! Українська мережа енергетичних інновацій запрошує до участі в конференції:

  • Представників університетів, які прагнуть збільшити енергоефективність своїх ВНЗ
  • Представників бізнесу, які мають досвід та пропозиції, що можуть бути корисними для університетів, технології яких можуть бути запроваджені у ВНЗ
  • Громадські організації, що працюють в галузі енергоефективності та екології Нагадаємо, що для представників університетів greencubator відшкодовує витрати на проїзд та організовує проживання в Харкові.

Реєстрація
Зареєструватись для участі в конференції учасники можуть заповнивши форму, що знаходиться за такими посиланнями:


Реєстрація обов’язкова для всіх учасників.

Для довідки

Українська мережа енергетичних інновацій greencubator - громадська організація, що займається просуванням енергоефективності та енергетичних інновацій в Україні. Вперше greencubator організував конференцію серії “Енергоефективні Університети” 28 липня 2009 року в Переяслав-Хмельницькому Державному Педагогічному Університеті імені Григорія Сковороди. Представники університетів, що прийняли участь в конференції, продемонстрували свою зацікавленість у якісних змінах та готовність до впровадження інновацій у вітчизняних ВНЗ, що й дало ідею проведення конкурсу на відбір університетів-партнерів.

Детальна інформація про greencubator та серію Конференцій «Енергоефективні Університети» на сайті http://greencubator.info

Харківський національний університет імені Василя Назаровича Каразіна — самоврядний (автономний) дослідницький національний університет. Заснований у листопаді 1804 року з ініціативи видатного просвітителя В. Н. Каразіна. Третій за віком (після Львівського університету та Києво-Могилянської академії) університет України. В Харківському університеті навчалися Нобелівські лауреати Саймон Кузнець та Ілля Мечников, а також викладав лауреат Нобелівської премії Лев Ландау. Зараз університет нараховує 21 факультет, а до структурного підрозділу включено Музей археології й етнографії Слобідської України.

Докладна інформація

Партнером “Енергоефективних Університетів” виступає Асоціація Енергоефективних Міст України. Конференції «Енергоефективні Університети», організовані мережею greencubator, проводяться в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується PACT Inc.в Україні завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного Розвитку (USAID).»

Контакти

  • Андрій Зінченко
  • ГО “Академія стратегічних наук”, мережа енерго-інновацій Greencubator
  • [email protected]
  • +380 44 3740707
  • http://greencubator.info/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.