28 жовтня 2008 р. о 14:00 у конференц-залі громадської організації «Світло Надії» за адресою:м. Полтава, вул. Артема, 28-а. відбудеться прес-конференція.
Під час проведення прес-конференції планується презентація масштабного проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей», який Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій починає реалізовувати з жовтня 2008 року у Полтавській та Черкаській областях.
Метою проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей» є підтримка громадської активності на локальному рівні та стимулювання залучення до роботи в локальних (районних) громадських організаціях молодих людей в Полтавській та Черкаській областях.
Досвідом активізації молоді в невеликих містах та селах поділяться представники успішних громадських організацій з районів Полтавської області. Плани діяльності за проектом представлять партнери з Пирятинського та Лубенського районів, які долучаються до реалізації проекту.
Програмою прес-конференції передбачено презентацію проекту, відповіді на запитання журналістів, каву-паузу.
Коментарі