14-29 квітня 2010 року у 9 містах України відбудуться конференції на тему «Новітня соціальна технологія – міні-гранти як механізм вирішення проблем територіальної громади».
Мета конференцій : узагальнити досвід громадських організацій, органів місцевого самоврядування, місцевих рад в області у сфері проведення конкурсів міні-грантів як одного з важливих інструментів активізації громадян.
Завдання:
1. Демонструючи результати конкурсів міні-грантів, привернути увагу ЗМІ, громадських організацій і органів місцевого самоврядування до проблеми необхідності активізації громадян як фактора розвитку територіальних громад.
2. Надати імпульс в поширенні і передачі досвіду проведення конкурсів міні-грантів (методологія і процес) тим органам місцевого самоврядування і державної влади, які ще не використовували цей інструмент у своїй роботі.
3. На прикладі конкурсу міні-грантів (як форми активізації громади) продемонструвати ефективність моделі міжсекторної співпраці, коли участь у розвитку громади беруть всі інституції суспільства: влада, бізнес, громадськість.
Дати проведення:
Організатори проведення:
Конференції проводяться за ініціативою Донецької обласної організації «Комітет виборців України», Чернігівського Центру АХАЛАР, Рівненської обласної громадської організації «Комітет виборців України» в партнерстві з організаціями із дев’яти названих міст України.
Учасники конференції:
Представники громадських організацій, бізнес-структур, засобів масової інформації, представники міських, районних рад області.
Загальна кількість учасників: до 60 осіб.
Проїзд учасників:
Передбачена компенсація транспортних витрат учасникам з того регіону, в якому буде проводитися конференція в межах вартості проїзду транспортом загального користування.
З приводу участі в конференціях звертайтесь:
Чернігів : Олена Мухіна, 050 832 5614; [email protected]
Харків : Галина Чала, 050 4031005; [email protected]
Кіровоград : Марія Сидоренко, 099 0943771; [email protected]
Рівне :Олексій Горецький, 050 1017648; [email protected]
Луцьк :Андрій Гаврищук, 066-433-92-03; [email protected]
Львів :Андрій Гнида, 067-802-03-80; [email protected]
Луганськ, Донецьк, Херсон : Сергій Ткаченко, 050 3121762, [email protected]
Конференції проводитимуться в рамках проекту «Сила досвіду», що реалізується за сприяння Фонду ім. Стефана Баторія (Польща).
Коментарі