bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

За антикорупційну ЕКО — систему у Воскресенській ОТГ! (Анонс)
31.01.2020

Місцевих активістів, посадовців, депутатів та медіа запрошують у середу 5 лютого 2020р о 10-00 у приміщення виконкому селищної ради на стартову робочу зустріч проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні».

По-перше, ми обговоримо: ДОСЯГНЕННЯ та ВИКЛИКИ становлення належного врядування у  гармонійної спроможної об’єднаної громади; Практики становлення доброчесного належного, антикорупційного врядування на місцевому рівні; Сервіси та плани проекту для ресурсного забезпечення добробуту і гармонії у об’єднаної громаді. По-друге, сформуємо робочу групу проекту. Експерти - модератори: Олександр ШАПОВАЛОВ – Воскресенський  селищній голова  Михайло ЗОЛОТУХІН —директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ) ; Вікторія ЦАРЬОВА – начальник відділу Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД);  Місце проведення: зал засідань Воскресенської селищної ради (вул. Соборна , буд. 86, с.м.т. Воскресенське Вітовського району Миколаївської області). Початок реєстрації: 09-45. Час проведення: 10-00 – 12-00. Нагадуємо, що представником Мережі на Миколаївщині є ФРММ, що у 2019 році разом з ГО «ЕКО.Березань» заступником голови Березанської райради Олексій Сидорчук, Миколаївським місцевим центром ПВПД та командою Березанського голови Валерій Хоміцький успішно це започаткували антикорупційну ЕКО - систему у Березанській селищній ОТГ. У 2020 році ми це зробимо разом з командою Воскресенського селищного голови Олександр Шаповалов. Реліз проекту  Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»  Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії. Представником проекту на Миколавщині є ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва». Круглий стіл є заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою та ОДА на виконання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 р

Контакти

  • 47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.