bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Восьма міжнародна науково-методична конференція з медіаграмотності
27.01.2020

Восьма міжнародна науково-методична конференція з медіаграмотності:
«Критичне мислення в епоху токсичного контенту».

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Ми хочемо поговорити з вами про медіаграмотність. На цей раз в контексті, який здатний перевернути наше майбутнє та увесь цифровий простір в цілому. Із задоволенням представимо механізми, які потенційно можуть позбавити нас від споживання дезінформації. Розглянемо проблему в ракурсі міжнародного досвіду. Запропонуємо достатньо технік щодо декодування пропаганди. Допоможемо вчасно адаптуватися до мінливого інформаційного середовища. Адже медіаграмотність дотична до більшості сфер життєдіяльності!
 

 Конференція відбудеться 13-14 березня 2020 року в Києві.

 

*Подібний формат заходу, щоразу викликає справжній бум серед медіафахівців. Так було і 12 вересня 2018 року, коли вчений британського центру Media Development Institute Вонаві Йірелав презентував результати дослідження присвяченого коефіцієнту маніпуляцій в медіа. Індикатори показали, що зумисне утримання від перевірки інформації в різних джерелах, призводить до більшої ймовірності бути захищеним у медіасередовищі на 58%. Тобто пошук першоджерел, навпаки, погіршує та шкодить створенню власного медіаполя на 44%. Робота викликала фурор в медіапросторі та серед людства в принципі.
 
Заявки до участі у конференції приймаються до 21 лютого 2020 року.     

Реєстрація та всі деталі участі знаходяться в інформаційному листі>>>

Витрати покривають організатори (проїзд, проживання та харчування).

Із питань участі в конференції звертайтеся до:
Юлії Гузи, пошта: [email protected] тел: (067) 638 7162
або Юлії Кулик, пошта [email protected] тел: (050) 734 45 79.

________________________________________________________________________________

*Ім’я та прізвище вченого прочитайте справа наліво. Абзац позначений даним знаком є фейком. Упевнені, що ви медіаграмотні? До зустрічі на конференції!

 
Організатор заходу
 

Академія української преси неприбуткова, неурядова та незалежна організація, яка інспірує ключові ініціативи в сфері медіаосвіти та  перекваліфікації журналістських кадрів в Україні, сприяє поширенню медіаграмотності та європейських стандартів журналістики, якісно інформуючи суспільство за допомогою досліджень, навчання та публікацій. 

Партнери заходу


Міністерство освіти і науки України головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах освіти і науки, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, трансферу (передачі) технологій, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти, підприємств, установ та організацій, які надають послуги у сфері освіти або провадять іншу діяльність, пов’язану з наданням таких послуг, незалежно від їх підпорядкування і форми власності.

Академія Deutsche Welle провідна організація Німеччини для розвитку міжнародних засобів масової інформації. Консультанти і тренери підтримують вільні і незалежні медіа з 1965 року. Організація пропонує міжкультурні та професійні навчальні семінари, програми і стажування для майбутніх журналістів. DW Академія також розробила магістерську програму «Міжнародні Медіа Студії», яка поєднує у собі навчання з розвитку ЗМІ, управління медіа, журналістики та комунікації. За фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

«Медійна програма», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), покликана надати місцевим медіа засоби й можливості для того, щоб розширити доступ громадян до високоякісних новин та інформації. Ця програма, виконавцем якої є МГО Internews, працюватиме з 2018 до 2023 рр. та є найбільшим проектом із розвитку медіа в історії України. 

Організація IREX – міжнародна неприбуткова організація, заснована в 1968 році, яка створює справедливий, процвітаючий та інклюзивний світ шляхом розширення можливостей для молоді, культивації лідерів, зміцнення інституцій та розширення доступу до якісної освіти та інформації.  З 2015 року в Україні  IREX впроваджує проєкти з медіаграмотності, а з лютого 2018 року організація реалізує масштабний проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» для освітян середньої та вищої школи. Проєкт розрахований на 650 шкіл, 20 ІППО та 20 ЗВО, які в свою чергу нададуть навички критичного сприйняття інформації (КСІ) принаймні 45 000 учнів, 4000 вчителів та 2000 студентів-педагогів для усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Контакти

  • Академія української преси

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.