bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

#ГромадськаПрефектура для ефективності витрат бюджету Херсону у пасажирському транспорті
16.12.2019

ГО «Імпульс Херсонщини» у співпраці з управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради у понеділок 16 грудня о 17-30 запрошує небайдужих громадян і медіа у Арт-клуб MassON на стартову зустріч робочої групи проекту «Підрахунок пільговиків 2020».

Метою проекту є розробка пропозицій щодо наведення порядку в транспортній галузі шляхом впровадження зручної для пільговиків та ефективної для місцевого бюджету системи «Е-квиток Херсонця».

У програмі заходу:

  • Презентація Методики дослідження кількості пільгових пасажирів  тролейбусів;
  • Пошук креативний ідей та порозуміння щодо шляхів покращення управління галуззю.

Експерти та модератори:

  • Дмитро КАРЛЮК — Ініціатор зустрічі – Кандидат економічних наук, Доцент кафедри економіки, підприємництва  та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету, голова ГО «Імпульс Херсонщини» ;
  • Михайло ЗОЛОТУХІН – Директор ГО  «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор  #ГромадськаПрефектура.

Місце проведення: Арт-клуб MassON, вул. Суворова, 27, м Херсон (вхід з Торгової).

Запрошуємо волонтерів -  активних та розумних громадян до партнерства  у проекті коаліції #ГромадськаПрефектура!

З питань участі звертатись до 10-00  16 грудня 2019 р на https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWOI-MFtLB3Cs0ULPJ7nlDibayJl4GGnROFeNzdJkCocVtlw/viewform?fbclid=IwAR0gwGqhLNcHJo-l5jgbRlpKTslWxmLUQSY_AWVB1HhoEg2SxYE__hCNYK0

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО «Імпульс Херсонщини»

Захід відбудеться в рамках проекту  «Аналіз ефективності використання бюджетних коштів на компенсацію проїзду пільгових категорій» , що реалізує ГО «Імпульс Херсонщини»  при підтримці ГО «Фонду розвитку м. Миколаєва» за кошти NED та в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура.

Контакти

  • 47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.