11 березня 2010 року о 16.00 відбудеться дискусія "Україна з новим Президентом" за участю членів громадських організацій, викладачів та студентів.
У зв’язку з невеликим розривом між кандидатами на пост президента України за результатами другого туру президентських виборів – 2010 та зрештою обранням нового президента України Центр дипломатії Академії муніципального управління запрошує членів громадських організацій, викладачів, студентів, представників міжнародних фондів взяти участь у дискусії на тему «Україна з новим президентом».
Головні питання дискусії:
Центр молодіжної дипломатії – це осередок ВМГО «Молодіжне об’єднання народних дипломатів», який був створений 21 жовтня 2009 року задля отримання молодими фахівцями професійного розвитку в галузі міжнародних відносин, політології, інформаційних та PR-технологій.
Дискусія відбудеться 11 березня о 16.00 в Академії муніципального управління (вул. І. Кудрі 33, ауд. 405). Участь у дискусії візьмуть члени громадських організацій та політичних партій, представники міжнародних фондів, студенти та викладачі ВНЗ.
Прохання відіслати підтвердження на участь [email protected]
Коментарі