bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Знайти порозуміння щодо шляхів розвитку громад Луганщини (анонс)
13.11.2019

ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» запрошують всіх бажаючих у п’ятницю 22 листопада о 10-00 на круглий стіл «Система управління якістю для ефективного місцевого самоврядування».

 

Захід відбудеться у приміщення Кризового медіа-центру «Сіверський Донець» (м. Сєверодонецьк, пр. Центральний, 54). 

З експертами «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії», медіа та представниками органів місцевого самоврядування м. Рубіжне та Троіцької селищної ОТГ ми обговоримо результати громадського аудиту «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в органах місцевого самоврядування (за період 2017р. – вересень 2019 р.). Записка на http://www.frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2019/09/Analit19.pdf.

За допомогою #ГромадськихПрефектів ми з’ясуємо що робити далі для формування гармонійної спроможної громади. 

Керівник ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область) презентує висновки та рекомендації громадського аудиту у м. Рубіжне  та Троїцької селищної ОТГ 

Також директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор ініціативи Мережі #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін людською мовою пояснить:

  • Вимоги законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
  • Можливості системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу;
  • Відповідальність місцевих посадових осіб органів місцевого самоврядування;
  • Як запровадити систему ВК- ВА  к громадах Луганщини 

Місце проведення: приміщення кризового медіа- центру «Сіверський Донець» (м. Сєверодонецьк, пр. Центральний, 54). Початок реєстрації о 09-45.

З питань участі звертатись до 12-00, 21 листопада до ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк) на:

E-mail: [email protected], Тел: (050) 622 33-30.

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та  ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини»

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Сєверодонецьк Луганська область) за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

 

Контакти

  • 47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.