bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІРРП запрошує на експертну конференцію з медіаграмотності
25.10.2019

Знаєте, як побороти фейки? Готові співпрацювати з колегами та ділитися досвідом? Приєднуйтеся до експертної конференції з медіаграмотності, яка відбудеться 08 листопада у Києві.

Організатори - команда Інституту розвитку регіональної преси, яка другий рік поспіль впроваджує в Україні унікальний проект з медіаграмотності.Ми поєднали потужну інформаційну кампанію По той бік новин з навчанням регіональних медійників і блогерів основам журналістики і стандартам та публічними лекціями у вузах.

Ми бачимо, як це працює і хочемо об’єднати колег для взаємодії і вироблення спільного плану дій на полі битви з фейками.

Тому запрошуємо на цю конференцію моключових гравців медіаринку, міжнародні та громадські організації, які працюють в сфері медіаграмотності та моніторингу медіаринку, представників фактчекінгових проектів та регіональних медіа.

Чого ми хочемо:
 

  • визначити масштаб та причини поширення фейків та маніпуляцій великими ЗМІ;
  • визначити роль фактчекінгових проектів та проектів з медіаграмотності у донесенні перевіреної інформації до аудиторії;
  • дати представникам регіональних ЗМІ практичні інструменти з фактчекінгу;
  • знайти способи взаємодії та взаємодопомоги між ЗМІ, фактчекінговими проектами, проектами з медіаграмотності;
  • створити майданчик для професійної дискусії між регіональними та центральними медіа, медійними ГО та фактчекерами.
  •  
  • Разом з медійниками та провідними експертами ми обговоримо найгучніші кейси фейків та маніпуляцій під час дискусії з усіма зацікавленими сторонами, обміняємося думками та досвідом і проведемо майстер-клас «Основні типи фейків та способи їх перевірки».


Детальна програма конференції – в процесі розробки та буде невдовзі доступна. 

➡Участь у Конференції – за особистими запрошеннями.
Щоб подати заявку, заповніть форму - http://bit.ly/no-fakes

Подробиці - на сайті ІРРП - http://bit.ly/fakefighters

Організатори: ГО «Інститут розвитку регіональної преси» у партнерстві з European Centre for Press and Media Freedom ECPMF (ECPMF), Лейпциг, за підтримки Auswärtiges Amt (в рамках проєкту «Re:start демократичний дискурс 2»

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.