bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Система управління якістю для ефективного місцевого самоврядування
23.10.2019

Громадських активістів, місцевих депутатів та місцевих посадовців Баштанської міської ОТГ о 10-00 29 жовтня 2019 р. запрошують обговорити як виконати вимоги національного законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту у виконавчих органах Баштанської міської ради.

Ми обговоримо результати громадського аудиту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»: «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту в органах місцевого самоврядування (за період 2017 – вересень 2019 р) Записка тут.
Також експертка ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна людською мовою поведе роз’яснення щодо:
• Вимог законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
• Можливостей системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу;
• Відповідальності місцевих посадових осіб.
Місце проведення: Баштанська міська рада ( вул. Баштанської республіки 38) з 10-00 до 12- 00. Початок реєстрації о 9-45.
З питань участі звертатись до 12-00 28.10.19 р. до Олени Вартанян (офіс-менеджер ФРММ) на:
E-mail: [email protected], Тел/факс: (0512) 47-38-79.
Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
______________________________________________________________
Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».
Партнери проекту: ГО «Центр Доброчин» (м. Чернігів); ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Севєродонецьк Луганська область); ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».

Контакти

  • 47-38-79

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.