18-го лютого 2010 року відбудеться круглий стіл на тему «Особливості та перспективи українсько-турецької співпраці у громадському секторі».
Захід відбудеться о 16:00 за адресою вул. Гончара 33, конференц зал. Участь у заході безкоштовна.
Авторитетними гостями зустрічі будуть Голова Національного комітету платформи «Діалог Євразія» в Україні - проф. Володимир Сергійчук та Координатор Платформи «Діалог Євразія» в Україні - Гьокхан Демір.
Платформа «Діалог Євразія» була створена більше десяти років тому видатними інтелектуалами Євразії. Платформа реалізує свої проекти у понад 20-ти країнах євразійського регіону. Метою діяльності організації є забезпечення діалогу між представниками різних культур, боротьба з такими викликами сучасності, як екстремізм та тероризм.
За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 0975102303
Коментарі