28-30 квітня 2010 року в АР Крим у рамках програми «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)» відбудеться конференція «Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України» (місце проведення буде уточнено до 5 березня 2010 р.).
Організатори: Асоціація «Інформатіо-Консорціум», Українська бібліотечна асоціація, Центр інформаційних ресурсів Посольства США в Україні.
Під час конференції планується обговорити досвід роботи центрів Інтернету, відкритих за проектом LEAP, ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку в публічних бібліотеках послуг з надання доступу до Інтернету, визначити перспективи вдосконалення роботи Інтернет-центрів.
Участь у семінарі (проїзд, харчування та проживання) буде оплачено за рахунок гранту від Посольства США в Україні 30 зареєструвавшимся (див. нижче) представникам бібліотек-учасниць проекту LEAP.
Умови участі в конференції
Просимо заповнити заявку (форма додається нижче) і надіслати її на електронну адресу [email protected] з позначкою “Конференція LEAP” Відібрані учасники отримають офіційне повідомлення до 5 березня 2010 р. і будуть запрошені на семінар.
Тел. для довідок: 044-286-2443, 044-501-1292 - Кисельова Людмила Григорівна
Заявка на участь у конференції «Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України».
Я, _, (ПІП повністю) бажаю взяти участь у конференції «Перспективи розвитку доступу до Інтернету в публічних бібліотеках України», що відбудеться 28-30 квітня 2010 р.
Про себе повідомляю: Місце роботи _ Посада Контактна інформація (адреса з поштовим індексом, телефон з кодом міста, адреса електронної пошти)
Короткий опис досвіду Вашої бібліотеки щодо обслуговування людей з особливими потребами (до 300 слів, на окремому аркуші)
Чи хотіли би Ви виступити на конференції з презентацією?
Так, Ні (підкресліть)
Якщо «Так», то вкажіть, будь ласка, тему свого виступу
Заявку надіслати у додатку до електронного листа на електронну адресу: [email protected] з поміткою у предметному заголовку листа – «Конференція LEAP”. Адресу, з якої надійде заявка, буде використано у зворотньому зв’язку з майбутнім учасником Конференції.
Коментарі