bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

XIII Конгрес Української Асоціації Європейських Студій

«Нові стратегії для співробітництва між україною та європейським союзом» - основна тема ХІІІ Конгресу Української Асоціації Європейських Студій.

17-18 жовтня 2019 року у м. Одеса (Україна) відбуде ня 2019 року, м. Одеса ться ХІІІ-й щорічний Конгрес Української Асоціації Європейських Студій, тематикою якого є  нові стратегії і нові виміри співробітництва між Україною та ЄС. Під час ХІІІ Конгресу УАЄС увагу буде зосереджено на тенденцій  розвитку економіки знань, цифрової економіки та концепцій сталого розвитку у відносинах між Україною та ЄС; сучасним викликам у забезпеченні верховенства права, розвитку демократії і сучасного стану адаптації національного законодавства до правових стандартів ЄС; проблемам забезпечення доброго врядування і ролі освіти, науки та інновацій у стратегіях стабілізації регіону.

ВГО «Українська асоціація європейських студій» – провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об’єднання викладачів європейських студій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 р., УАЄС входить до Світової асоціації європейських студій (ECSA-World).

Доповіді з усіх сфер європейських студій включно із відповідними основними дисциплінами вітаються. Для участі у Конгресі організаційний комітет приймає презентації на окреслену тему з усіх напрямів європейських студій і суміжних галузей. Просимо подавати коротку анотацію до виступу (макс. 200 слів) і коротку автобіографію.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/z1tAuPsF6s9Yvvbc9

Дед-лайн для реєстрації доповідей(презентацій):

10 вересня 2019 року

Під час Конгресу проходитиме І-а школа з європейських студій для молодих науковців.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/PL2CAw1jRqQffYtU6

Дед-лайн для реєстрації:

                                        10 вересня 2019 року                               

Захід відбуватиметься на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України.

Участь у ХІІІ Конгресі УАЄС безкоштовна; організатори забезпечують харчування учасників.

Членство у Асоціації безкоштовне:  https://jmce.ukma.edu.ua/uk/uaes

Мова заходу – англійська, українська                       

Для довідок: europa.org.ua@gmail.com

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.