bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Круглий стіл «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»

Запрошують до участі в роботі круглого столу «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення», який відбудеться 14 червня 2019 р., на базі Донецького державного університету управління (Маріуполь).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі круглого столу “УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО В УМОВАХ ВІЙНИ: ВИКЛИКИ СЬОГДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МИРОТВОРЕННЯ”

Круглий стіл відбудеться в Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь) 14 червня 2019 р. у залі засідань вченої ради ДонДУУ (вул. Карпінського, 58, 1-й корпус, ауд. 206).

План роботи круглого столу:

Реєстрація учасників: 9.30 - 10.00.

Виступи та обговорення в межах 3-х тематичних напрямків: 11.50 - 12.00.

Кава-брейк: 12.00 - 12.30.

Продовження роботи круглого столу у форматі open space: 12.30 - 14.30.

Майстерні та тренінги від учасників круглого столу 12.30 - 14.30.

Підведення підсумків: 14.30 - 15.00.

За результатами роботи круглого столу плануєтья до видання стенограма виступів учасників.

Тематичні напрямки обговорення:

1. Гібридна війна як соціальний феномен. Український соціум та соціальні інститути крізь призму війни.

2. Наслідки війни. Допомога постраждалим та соіальна робота в умовах війни.

3. Миротворча діяльність. Перспективи реінтеграції та деокупації тимчасово окупованих територій та особливості допомоги “сірій зоні”.

У межах круглого столу відбудуться тренінги:

           1. Тренінг для викладачів та співробітників ДонДУУ “Психосоціальна неспеціалізована підтримка осіб, що постраждали від воєнного конфлікту” (тренер - Валентина Николаєва - учасниця проекту “Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі”, який реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ).

          2. Тренінг для студентів “Управління конфліктами через консультативно- переговорні практики” (тренер - Андрій Никифоренко - випускник програми “Школа соціальних посередників” Української Миротворчої Школи).

          3. Спілкування студентів ДонДУУ у форматі “живої бібліотеки” з активними учасниками подій гібридної війни- засновником реабілітаційного центру “Республіка Пілігрим” Геннадієм Мохненко та його вихованцями (зустріч може бути перенесена на 19.06.2019, уточнюватиметься).

Контактні телефони:

Чаплик Микола Миколайович (095-39-19-460);

Никифоренко Наталя Олексіївна (095-58-40-116).

Попередня онлайн- реєстрація для учасників за посиланням, розміщеним в оголошенні про круглий стіл “Українське суспільство…” на офіційному сайті ДонДУУ:.

Контакти

  • Андрій Никифоренко
  • тел.: 095 521 89 65
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.