bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум успішних практик у сфері охорони довкілля

Успіхи інших завжди надихають, адже вони демонструють, що немає нічого неможливого. 20 червня 2019 року Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» запрошує представників громадських організацій, державних органів влади, бізнесу та експертів до участі у Форумі успішних практик у сфері охорони довкілля.

Головна мета форуму – обмін кращим досвідом та налагодження співпраці між різними стейкхолдерами, які впроваджують чи планують впроваджувати ініціативи, спрямовані на практичне застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля та зміни клімату в Україні. 

Чому це важливо?
Відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Україна має низку зобов’язань реформувати свою екологічну політику та право. Важливим елементом проведення таких реформ є практична реалізація відповідних положень Угоди про асоціацію чи законодавства України, прийнятого на її імплементацію. Громадянам важливо бачити конкретні приклади успішних практик застосування такого законодавства і політики. Угода про асоціацію не має бути просто документом у шухляді, а має працювати на благо кожного громадянина. 

Що ми підготували?
Під час Форуму відбудеться панельна дискусія високого рівня за участі представників Міністерства екології та природних ресурсів України, Представництва ЄС в Україні, Верховної Ради України, експертів. Конкретні екологічні ініціативи будуть представлені під час чотирьох сесій: (1) Відходи; (2) Інтеграція екологічних питань в інші сфери політики; (3) Зміна клімату; (4) Атмосферне повітря, вода і промислове забруднення.

Для участі у заході обов’язкова реєстрація. Будь ласка, заповніть форму  до 14 червня включно. Обов’язково дочекайтеся листа-підтвердження. Кількість місць обмежена. Перевага на участь у заході надаватиметься тим, хто здійснює екологічні практики, спрямовані на застосування Угоди про асоціацію.

Де і коли?
20 червня 2019 року з 14:00 до 19:00 в приміщенні Бізнес-центру СООР-Україна (2-й поверх), м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +38 032 242 22 84).

Форум проводиться в рамках проекту «Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках грантового компоненту проекту Громадська синергія під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і не обов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.