19 лютого 2010 року: позначте цю дату в календарі! ІІ Міжнародна конференція Українського форуму благодійників “Філантропія та криза: від споживання до активних дій” запропонує Вам найактуальнішу інформацію з питань благодійності в нових форматах і дасть змогу поспілкуватися з провідниками руху благодійників України, Росії, Європи та США.
Формат проведення Конференції поєднає урочисте відкриття, дискусійну панель, інтерактивні сесії, творчі майстерні, ток-шоу та соціальну вечірку.
Чому важливо взяти участь у конференції? По-перше, щоб знайти відповіді на ключові запитання: Яким чином визначаються пріоритети благодійної діяльності під час фінансово-економічної кризи? Які нові можливості несуть зміни благодійникам?
Участь у конференції - це найефективніший шлях до широкого кола благодійників України, близького та далекого закордону. Заходи конференції - це також зручний спосіб заявити про свою благодійну діяльність, популяризувати свою організацію та знайти партнерів.
Найцінніше - інформація. Конференція допоможе Вам бути в курсі сучасних тенденцій розвитку благодійності, здобути нові навички та ідеї для подальшої благодійної діяльності.
Заходи конференції будуть цікавими перш за все для:
Учасники конференції обговорять:
розглянуть:
визначать: потенціал новітніх електронних технологій та їх використання задля розвитку української благодійності;
покажуть: яким чином поєднання корпоративної та приватної благодійності приводить до якісних змін.
ІІ Міжнародна конференція Українського форуму благодійників “Філантропія та криза: від споживання до активних дій” відбудеться в Києві (Президент Готель, вул. Госпітальна 12) 19 лютого 2010 року.
Програма, реєстраційна форма та лого конференції - в додатках.
Коментарі