20 Форум МВМП

Реєстрація на 20 Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків.

Починаємо реєстрацію на 20-ий Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків на тему: «Лібералізація місцевої економіки», що відбудеться 31.05-02.06.2019 року в місті Києві. До участі запрошуємо депутатів та службовців місцевих рад і адміністрацій, голів громад, представників громадських організацій та журналістів місцевих і регіональних ЗМІ, які цікавляться вказаною темою. Спікерами Форуму запрошені Манфред Ріхтер (ФРН), Павло Шеремета (Київ, Україна), Сергій Гусовський (Київ, Україна). Програма Форуму передбачає навчально-практичні кейси з питань лібералізації муніципальних процедур, муніципальних послуг і використання муніципальних ресурсів та запровадження бізнес-освіт на місцевому рівні. За результатами Форуму учасники готують Резолюцію та звернення до Асоціацій органів місцевого самоврядування та центральних органів публічної влади.

Реєстрація можлива до 14:00 години 17.05.2019 року за посиланням https://forms.gle/MfxBbZoESbboXXbVA

Учасники Форуму відбираються на конкурсній основі. Про результати відбору буде повідомлено до 20 травня 2019 року на ФБ-сторінці Центру громадянських ініціатив.

https://youtu.be/7Ei_tBrUO3A

Контакти

  • 0962035561
  • 0959207888 Ірина
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.