Міжнародна конференція «Фінансовий сектор Європейського союзу та сталий розвиток

До участі запрошуються аспіранти, молоді та досвідчені науковці, представники фінансового бізнесу, органів влади, експерти з фінансів, представники медіа, що цікавляться проблематикою розвитку сучасного фінансового сектору. 

Конференція відбудеться 6 червня  2019 р.  в Академії праці, соціальних відносин і туризму, за адресою м. Київ, Кільцева дорога 3-а.

Конференція має на меті стати платформою для обміну досвідом, новими ідеями та   результатами наукових досліджень, що розкривають різні аспекти функціонування фінансового сектора ЄС та України та їх впливу на  сталий розвиток.  Запрошуються  представники закладів вищої освіти,   дослідники, аспіранти, представники органів влади, професійних груп, громадянського суспільства, чиї дослідження чи інтереси зосереджені на взаємозв’язку між фінансовим сектором та сталим розвитком.

До участі в конференції запрошуються аспіранти, молоді та досвідчені науковці, представники фінансового бізнесу, органів влади,  експерти з фінансів,  представники медіа, що цікавляться проблематикою розвитку сучасного фінансового сектору. Робочі мови: українська, англійська (без перекладу).

Напрями роботи конференції:

✓        Секція 1. Сучасні тенденції розвитку фінансового сектору ЄС у контексті сталого розвитку: структура, моделі управління, актуальні тенденції,  виклики та суперечності, реформування фінансового нагляду та регулювання для посилення ролі фінансового сектору ЄС в забезпеченні сталого розвитку.

✓        Секція 2. Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС та світі: сталі фінансові інструменти, інновації на фінансових ринках, зелені інвестиції/фінанси, соціально-відповідальні інвестиції, проектне фінансування, краудфандинг, фінансова підтримка малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва та стартапів,   корпоративна соціальна відповідальність фінансового бізнесу та інші сталі практики.

✓        Cекція 3. Впровадження сталих ініціатив у фінансовому секторі України: сучасний стан та перспективи розвитку банківських та небанківських фінансових установ у контексті сталого розвитку, проблеми та перспективи фінансового сектору у контексті європейської інтеграції, впровадження сталих ініціатив українськими фінансовими посередниками, шляхи переорієнтації фінансового сектору на забезпечення сталого розвитку економіки України, уроки й можливості досвіду ЄС для України.

Умови участі

Участь у конференції з включенням учасника до програми, виступом на заході, отриманням  паперового сертифікату про участь є безкоштовною. Якщо учасник бажає опублікувати тези в електронному збірнику матеріалів конференції, просимо здійснити організаційний внесок (умови вказано у інформаційному листі). Реквізити для оплати будуть повідомлені учасникам протягом 7 днів після прийняття оргкомітетом його заявки та тез. Витрати на транспорт, харчування та розміщення учасники несуть самостійно,  організація транспортування та розміщення учасників не є відповідальністю організаторів.

Ключові дати та дії учасника конференції

До 1 червня 2019

Зареєструватися як учасник конференції  за посиланням: https://goo.gl/forms/hbAWiVDFIVW5AiJn2

На кожного автора/співавтора подається окрема заявка!

До 1 червня 2019

Подати тези доповіді організаторам конференції  електронною поштою: finsectoreu@socosvita.kiev.ua

Матеріали приймаються українською або англійською мовами.

6 червня 2018

Конференція.  Орієнтовний порядок роботи:

9-00-10-00 – реєстрація учасників

10-00-12-00 – пленарне засідання.

12-00-13-00 – кава-брейк.

13-00-16-00 – робота секцій.

16-00-16-30 – підбиття підсумків конференції.

 

Контакти

  • Гуляєва Людмила
  • тел.(050) 411-48-12
  • (044) 526-12-79. E-mail: finsectoreu@socosvita.kiev.ua
  •  glp2002@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.