Угорська, румунська, молдавська, болгарська нацменшини про реформу освіти: презентація соцопитування

18 лютого 2018 року експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій презентують результати соцопитувань стосовно освітньої реформи у Чернівецькій, Закарпатській та Одеській обл та дадуть свої рекомендації для освітньої політики.

Якою мовою хочуть навчати своїх дітей представники румунської, болгарської та угорської меншин в українських школах? Збільшення годин викладання українською мовою в школах національних меншин – це забезпечення рівних можливостей для здобуття вищої освіти в Україні чи обмеження права національних меншин на вивчення рідної мови? 

18 лютого 2018 року експерти Інституту економічних досліджень та політичних консультацій презентують результати соцопитувань стосовно цих питань у Чернівецькій, Закарпатській та Одеській областях та дадуть свої рекомендації для освітньої політики.

Запрошуємо представників ЗМІ!

Що?

 

Де?

 

Коли?

 

Головні спікери

Круглий стіл «Мова освіти як інструмент інтеграції в суспільство»

 

Конференц-зала готелю «ALFAVITO-Kyiv», м. Київ, вул. Предславинська 35Д.

 

18 лютого 2019 р. 10:00 – 12:00.

 

  • Ігор Бураковський, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій
  • Ірина Коссе, координатор проекту «Просування реформ в регіони», старший науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

 

Реєстрація обов’язкова: За посиланням.

Подія у facebook: За посиланням

Довідкова інформація: Захід проходитиме у рамках проекту «Просування реформ в регіони», який здійснюється Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та виданням «Європейська правда» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». 

Контакти

  • Проект “Просування реформ в регіони”
  •  rfr@ier.kiev.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.