bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн конференція «е-Навчання в ОТГ/ОМС/адміністраціях»

Учасники конференції будуть мати можливість обговорити актуальні аспекти запровадження онлайн навчання для потреб ОТГ/ОМС/адміністрацій на прикладі курсу міжсекторальної співпраці «Розумна Взаємодія».

Учасники конференції будуть мати можливість обговорити актуальні аспекти запровадження онлайн навчання для потреб ОТГ/ОМС/адміністрацій на прикладі курсу міжсекторальної співпраці “Розумна Взаємодія” https://edu.gurtom.mobi (п.11 Розпорядження КМУ від 10 травня 2018 р. № 297-р).

Перша конференція буде проходити виключно серед учасників програми “Розумна Взаємодія” з усіх областей України, але всі бажаючи мають можливість поставити запитання щодо теми конференції, які вас цікавлять, за допомоги онлайн форми за посиланням https://goo.gl/yqMqb2 до 19.12.2018 включно. Якщо у вас є бажання прийняти участь в наступній онлайн конференції, будь ласка, також позначьте в онлайн форми  . 

Контакти

  • https://edu.gurtom.mobi
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.