Франчайзингові технології на службі бізнесу

На конференції будуть обговорювати питання створення франшизи, як однієї з найефективніших моделей розвитку власного успішного бізнесу; ознайомимо всіх зацікавлених осіб з техніками, технологіями та можливостями, які створюють франчайзингові технології .

Ви власник підприємства? Керівник чи управлінець? Бажаєте масштабувати власний бізнес? Тоді запрошуємо до участі в конференції «ФРАНЧАЙЗИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НА СЛУЖБІ БІЗНЕСУ», що проходитиме в Миколаєві 05 грудня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв.
На конференції обговорюватимемо питання створення франшизи, як однієї з найефективніших моделей розвитку власного успішного бізнесу; ознайомимо всіх зацікавлених осіб з техніками, технологіями та можливостями, які створюють франчайзингові технології в Україні та в усьому світі; розберемо унікальні підходи до тиражування бізнесу, розглянемо юридичний та економічний базис франчайзингу, оцінку готовності, упаковку франшизи, просування та продаж. 
Учасники конференції матимуть унікальну нагоду ознайомитися з найкращими українськими та міжнародними практиками розробки франшизи, зустрітися з провідними експертами з франчайзингу, що мають унікальний досвід в розробці, продажу та розвитку франчайзингових мереж.
Участь у конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. 
Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.
Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: https://form.jotformeu.com/83241574892363

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.