Круглий стіл «Ревіталізація водних, лісових і рибних ресурсів Маріуполя і Приазов’я»

30 листопада 2018 року в Маріуполі відбудеться круглий стіл, присвячений питанням ревіталізації – відновленню повноцінної життєдіяльності природних ресурсів Маріуполя і Приазов’я.

Місія – презентація під час круглого столу стартапу і поширення інформації щодо проекту заліснення міста в межах вкрай забрудненої пойми річок Кальміус і Кальчик, морського узбережжя і санітарної зони промислових підприємств міста, з ландшафтним озелененням і ставковим заводненням релаксаційних і санаторних зон відпочинку міської території для відновлення лісових (паркових), водних (джерельних, ґрунтових, річкових, озерних, морських) і рибних ресурсів Маріуполя та українського Приазов’я, створення психологічно сприятливої для проживання, відвідування та інвестування міста екологічної ситуації, долучення маріупольців усіх вікових категорій до впорядкування проблемних територій рідного міста і знайомства з унікальними та поширеними представниками флори, фауни (переважно орно- та іхтіофауни) Приазов’я, всієї України і світу.

На круглому столі будуть розглянуті шляхи спільного вирішення екологічних мегапроблем Маріуполя, Приазов’я і Донбасу «зараз і тут» разом з активом громади і краю та керівництвом Мінекології, обласної і міської адміністрацій, підприємств-забруднювачів, представниками міжнародних і національних екологічних організацій, науковці, ландшафтні дизайнери і дендрологи.

Круглий стіл пройде протягом трьох годин, з організацією онлайн скайп-зв’язку з Києвом і партнерами по Донецької області. Тематика виступів: «Заліснення санітарних зон підприємств і вітрозахисних смуг», «Водна екологія», «Екологічне право», «Ландшафтний дизайн» та інше. Факультативно презентуються проекти створення дендроаквапарків у санітарних промзонах міста, виставка інновацій в сфері очисного обладнання і екотехнологій, проект фестивалю муралів і графіті на парканах і цехах промпідприємств та у житлових кварталах міста, інше.

Під час заходу обговорюється розробка Водної стратегії Донбасу і Приазов’я та приймається Меморандум відповідальності підприємств-забруднювачів, екологів, влади і громади за ревіталізацію природного середовища Маріуполя і краю, з визначенням графіка оперативних дій і ресурсів кожної сторони.

Організатори заходу: Маріупольське громадське об’єднання «ГРОМ-Приазов’я», Громадський рух «Країна успіху», ГО «Місто – Сад», Донецький державний університет управління.

Партнери заходу: круглий стіл проводиться за фінансової підтримки InstitutfürAuslandsbeziehungen (Berlin) і Міністерства Закордонних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!», який реалізує ГО «Регіональне об’єднання молоді».

Дата і час проведення: 30 листопада 2018 року, з 14:00 до 17:00 години (реєстрація з 13:30).

Просимо підтвердити участь на круглому столі в термін до 30.11.2018 за тел.:099-075-48-65 с попередньо можно зареєструватися заповнивши гугл форму https://goo.gl/forms/Y63VyyJLDdWt2Uvq2

Місце проведення: Донецький державний університет управління, конференц-зал аудиторія №104 вул. Аеродромна, 7, м Маріуполь. Доїхати можна громадським транспортом тролейбус 8,11,15, маршрутні таксі 112,110,117,150,146,124,101,211,154, зупинка вул. Митрополитська.

Вхід вільний.

Контакти

  • 099-075-48-65
  • Серггій Іванович
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.