З метою планування заходів, що сприятимуть проведенню у 2009 році в Україні Року молоді та розробці «Комплексної програми підтримки молоді в Київській області на 2009-2015 роки» Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр сприяння розвитку молоді Київської області» спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді Київської обласної державної адміністрації в листопаді 2008 року планується провести Форум молоді Київської області.
У форумі приймуть участь лідери молодіжних та дитячих громадських організацій, студентського самоврядування, творчо-обдарованої молоді, волонтерського руху, клубів військово-патріотичного виховання та молодіжного активу Київської області. Для участі у форумі необхідно подати заповнену анкету (додається) не пізніше 27 жовтня 2008 року в електронному вигляді на адресу: KOMC@UKR.NET. Про час та місце проведення форуму учасників буде проінформовано додатково.
Довідки за телефоном: 8044 289-02-08.
Коментарі