Конференція «Жінки в бізнесі» (Миколаїв)

Жінок-підприємців, що працюють у сфері малого і середнього бізнесу запрошують взяти участь в конференції  «Жінки в бізнесі», що проходитиме в Миколаєві 12 вересня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Організатор конференції – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв 
Конференція надасть можливість озвучити проблеми, з якими стикаються жінки в бізнесі, а також знайти шляхи їх вирішення, обміняться досвід та кращими практиками вирішення найбільш актуальних проблем в розвитку жіночого підприємництва. В рамках конференції передбачається обговорення ділової культури жіночого підприємництва, знайомство з найкращими практиками, прийомами та техніками вирішення оперативних проблем та стратегічних задач, а також знайомство між собою активних учасниць жіночого бізнесу, що дозволить в подальшому створити регіональну асоціацію ділових жінок Півдня України.
Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасниць, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. 
Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.
Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням: https://form.jotformeu.com/82202049544350 
(Прийом заявок на участь завершується за тиждень до початку конференції)
Дата проведення: 12 вересня 2018 року
Час проведення: 10:00 – 17:00 ¬
*9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава
Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування та послідовний переклад. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Після завершення конференції проходитиме інтенсив “Секрети успішної бізнес-презентації” від Сергія Стужука для учасниць, які не готові будуть так швидко з нами попрощатися.
Тренер по сучасним публічним виступам і бізнес-презентацій, Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Президент Американо-української International Research University, експерт ОБСЄ, полковник у відставці, екс заступник начальника Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, творець Дебат- клубу «NIKA» проведе двогодинний інтенсив з майстерності ділової презентації та поділиться техніками проведення успішних переговорів. 
Участь даного інтенсиву є платною, вартість складає 320 грн. 
Кількість місць обмежена, інтенсив розраховано на 10-15 осіб. Зацікавлених учасниць просимо вказати в реєстраційній формі про бажання взяти участь в інтенсиві. 

Контактна особа: 
Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв
tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45
email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua

Контакти

  • tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45 email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.