Львівське представництва Громадянської мережі ОПОРА та Асоціація лідерів локальних громадських груп (Варшава) запрошують на конференцію «Громадський контроль як фактор розвитку місцевого самоврядування в Україні», яка відбудеться 26 листопада в готелі «Мир» (м. Київ).
Мета конференції:
Конференція включатиме три основні блоки:
1. Громадський контроль: теорія, практика, міжнародний досвід;
2. Механізми громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування;
3. Перспективи громадського контролю в Україні.
До участі у конференції запрошені представники неурядових організацій, громадські експерти, представники міжнародних фондів, польські партнери та учасники проекту.
Зголоситися до участі у конференції можна, надіславши аплікаційну форму на скриньку [email protected] до 20 листопада. Організатори, зі свого боку, оплачують проїзд (купе) та харчування учасників.
Захід відбудеться за фінансової підтримки Програми «Польська допомога» МЗС Республіки Польща та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Коментарі