Круглий стіл «Прозорість видобувної галузі Донбасу на шляху до міжнародних стандартів»

28 серпня 2018 р. о 10:30 відбудеться регіональний круглий стіл «Прозорість видобувної галузі Донбасу на шляху до міжнародних стандартів» за адресою м. Краматорськ вул. Дружби, 6 (конференц-зала Центру розвитку місцевого самоврядування).

Метою проведення заходу є презентація Третього національного звіту Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні, висвітлення стану та поточних проблем видобувного сектору Донбасу.

В рамках круглого столу планується обговорити такі питання, як:

  1. Сучасний стан впровадження ІПВГ в Україні, презентація Третього національного звіту ІПВГ з акцентом на вугільну промисловість, видобування рудних корисних копалин, вогнетривких глин та кварцового піску;
  2. Екологічні та соціальні проблеми, пов’язані з видобувною галуззю Донецької області та необхідні ресурси для їх вирішення;
  3. Процедури взаємодії видобувних компаній та громадськості у ході проведення оцінки впливу на довкілля;
  4. Дискусійне обговорення: проблеми видобувної галузі з позиції видобувних компаній, влади та громадськості.

До участі у заході запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, депутати та громадські активісти з видобувних регіонів Донецької області, працівники видобувних компаній та ЗМІ.

Участь у круглому столі є безкоштовною. Для участі необхідно до 17:00 27 серпня 2018 р. заповнити коротку онлайн-форму за посиланням.

Для учасників заходу передбачені кава-паузи та видаткові матеріали. Орієнтовна тривалість круглого столу – до трьох годин. Для учасників з інших міст передбачено компенсацію транспортних витрат (для уточнення деталей просимо заздалегідь звертатися до представників ГО «НОВА Енергія»).

Проект «Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні: регіональний вимір» реалізується ГО «НОВА Енергія» спільно з партнерськими організаціями за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Великої Британії через проект «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід організовано за сприяння Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Місце проведення: м. Краматорськ Донецької обл.

Початок реєстрації учасників: 10:00.

Сайт ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook:

https://www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA/

Контактна особа: Віталій Филенко

Тел.: +380950084991

e-mail: energiya.nova@gmail.com

 

Контакти

  • Віталій Филенко
  •  +380503438632
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.