bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців

У польському місті Вроцлав вперше відбудеться бізнесова конференція для українців. В програмі заходу – практичні доповіді юристів, бізнесменів та фінансових експертів. Все це для того, аби українці могли легко і швидко відкрити свою фірму в Польщі. 

В агломерації міста Вроцлав, за самими скромними підрахунками проживає близько 100 тисяч громадян України. Чимало з них планує зостатися в сусідній країні на довше з метою праці, навчання або відкриття власної справи.

«Місцева влада готова підтримати бізнесові ініціативи іноземців в Польщі. Польські банки готові кредитувати, а громадські організації підтримувати такі ініціативи», - підкреслює PR – менеджер Польського Інституту Громадянської Співпраці Ewelina Wojciechowska.

За її словами, учасники конференції «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» отримають всю необхідну інформацію для відкриття та розвитку власної справи: як і де отримати кредит під бізнес; формальності яких необхідно дотриматись для реєстрації та розвитку фірми; готові ідеї на свій бізнес, та інше.

«Українці в Польщі перестають бути дешевою робочою силою. Все більше громадян України замислюється над створенням власного бізнесу, тим більше, що в Польщі для цього досить сприятливі умови. Спеціально для таких людей – розумних, амбітних та підприємливих ми і організовуємо практичну Конференцію», - розповів один з організаторів, Maksym Wołosewicz (Максим Волосевич).

Конференція «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» відбудеться під патронатом Почесного Консула України у Вроцлаві. За оцінками організаторів, участь в заході візьмуть близько 300 осіб, переважна більшість з яких громадяни України. Своїм досвідом з учасниками поділяться представники бізнесу, фінансових установ, неурядових організацій та місцевої влади.

P.S.Конференція «Startup Poland Camp Wrocław: Бізнес в Польщі для іноземців» відбудеться 7 серпня 2018 р., у місті Вроцлав (Польща). Робочі мови заходу: українська, польська та російська. Місце проведення: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29/31.

Організатори: Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej i Fundacja Startup Poland.

Деталі: http://camp.startuppoland.org/ukraina/ 

Участь в Конференції безкоштовна. Обов’язковою є попередня реєстрація.

Контакти

  • www.fpiwo.pl
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.