Права людини у формальній та неформальній освіті в Україні

Дискусія експертів про навчання прав людини та загальнолюдським цінностям у формальній та неформальній освіті в Україні. 

Права людини в Україні частіше за все залишаються вивіскою української держави, за якою приховано не зовсім привабливий фасад.

У суспільстві продовжує домінувати тоталітарний підхід, за яким права людини підміняються популярними політичними визначеннями та гаслами.

Суспільство радикалізується, формується соціальна відчуженість громадян, яка створює не сприятливі умови для розвитку потенціалу особистості та соціуму загалом. Людина виступає засобом, а не ціллю діяльності держави.

Для розуміння сутності прав людини потрібно засвоїти, що людина – ціль, а не засіб. 
Чи розуміє звичайний громадянин це? Чи варто прищеплювати людські цінності з дитинства та бути готовими до боротьби за цілі?Ми спробуємо заглибись у ці питання та зрозуміти як створити умови для формування правосвідомого суспільства. 

У цьому нам допоможуть:

Andrey Yurov AY - соціальний філософ, правозахисник, поет, експерт Ради Європи і Московської Гельсінкської Групи (МГГ), співавтор концепції гуманітарного антифашизму. Входить до Ради Громадянської ініціативи для ОБСЄ, керує Міжнародною школою прав людини і громадянських дій. 

Serhiy Burov - правозахисник,експерт УГСПЛ, монітор Національного превентивного механізму, член ГО «Март», директор Освітнього дому прав людини в Чернігові, експерт національного соціологічного дослідження «Що українці знають і думають про права людини”.

Лариса Самсонова - Генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Модерувати захід буде:
Olexandra Matviychuk - Голова правління Центру громадянських свобод.

Захід відбудеться 24-го липня об 11:00
Для участі у заході потрібно заповнити форму реєстрації.

Захід відбудеться поблизу станції Золоті Ворота. Деталі будуть надіслані у листі з підтвердженням участі. 

Із питань участі у заході прохання звертатися до 
Andrii Kulibaba, Центр громадянських свобод.

050 21 79 289
human.rights.agenda.ua@gmail.com

Контакти

  • 050 21 79 289 human.rights.agenda.ua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.