bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Школа без конфліктів» в Одесі

Команда Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з ChildFund Deutschland з великою радістю запрошує активних провідників змін на синергійний круглий стіл «Школа без конфліктів», що відбудеться 27 липня у Одесі. 

Для кого цей захід?

Активних вчителів, соціальних педагогів, шкільних психологів, практикуючих медіаторів, правозахисників, активних представників організацій громадянського суспільства, дипломатичних установ, навчально-освітніх закладів, місцевої влади та місцевого самоврядування, які зацікавлені у суспільному примиренні і порозумінні через адвокацію кращих практик шкільної медіації та формування високої правової культури в української молоді.

У рамках події маємо на меті познайомити ключових провідників змін Одеської області з запланованими заходами у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», дати старт новому діалогу та професійному мережуванню, а також, обговорити актуальні питання у сфері шкільної медіації та захисту прав і свобод людини у школі.

 Формат заходу – комбінований, і включає два компоненти:

 1. Панельну дискусію щодо питань шкільної медіації, подолання конфліктів, посередницького діалогу та актуальних проблем захисту прав людини.

2. Стратегічну сесію «Школа без конфліктів», що відбудеться у форматі The World Cafe.

 Як взяти участь у заході?

 Участь у події безкоштовна. Утім, через обмежену кількість місць, відбір учасників здійснюватиметься лише на конкурсних засадах. Для подання заявки на участь слід заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/zkm7Fb

 Місце і час проведення заходу, а також, детальна програма події будуть надіслані відібраним учасникам разом з підтвердження їх участі.

Захід реалізовується громадською організацією Офіс Регіонального Розвитку у партнерстві з ChildFund Deutschland у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» за фінансової підтримки Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина Auswärtiges Amt.

З питань щодо події контактуйте з нами через електронну пошту: office@rdo.org.ua або напряму з координатором проекту Пазичук Анатолієм: anatoliy.pazuchyk@rdo.org.ua чи тел.: +38 (093) 404 66 08 або +38 (048) 788 83 84

Контакти

  •  office@rdo.org.ua
  • +38 (093) 404 66 08 або +38 (048) 788 83 84
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.