bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антикорупційний Форум (Чернівці)

ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» запрошує на Антикорупційний Форум для громадських активістів та журналістів Західного регіону, що відбудеться у Чернівцях 27-28 квітня 2018 року. Дедлайн - 18 квітня 2018 року.

На форум можуть сміливо реєструватися представники Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської, Вінницької, Волинської  та Рівненської областей.

Метою є налагодження зв’язків та обмін досвідом між активістами, журналістами, місцевою владою задля вироблення механізмів боротьби з корупцією на регіональному та локальному рівнях, а також визначення основних проблем, які породжує корупція і які перешкоджають  регіональному та міжрегіональному розвитку.

Під час форуму учасники матимуть унікальну можливість поділитися власним досвідом антикорупційних практик, задати питання експертам та напрацювати антикорупційну стратегію для власного регіону чи населеного пункту.

Захід включатиме дводенну роботу протягом якої передбачено виступ провідних  українських експертів з антикорупційної діяльності, журналістів, місцевих політиків.

Також на Форумі учасники актикорупційної школи «Майстерня змін», яка функціонує у Чернівцях, презентуватимуть власні антикорупційні проекти, переможці будуть нагороджені грошовими винагородами.

Представники ГО, які працюють в напрямку антикорупції, або просто відчувають себе антикорупціонерами, можуть сміливо заповнювати реєстраційну форму за посиланням.

Учасникам покривається проживання та харчування, а також відшкодовується проїзд.

Дедлайн реєстрації: 18 квітня 2018 року.

Відібраним учасникам буде повідомлено 19 квітня 2018 року листом на зазначену електронну скриньку.

Організатор Форуму: ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» в рамках Проекту Просування реформ в регіони», що фінансується Європейським Союзом та реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і «Європейською правдою».

Контакти

  • ГО «Лабораторія демократичних трансформацій»
  • labdem.ngo@gmail.com
  • +380954879100
  • +380978653860
  • http://democracylab.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.