Як запровадити дієвий контроль ефективності місцевих бюджетних програм на Миколаївщині

30 березня 2018 року, об 10.00 у бізнес-центрі «Олександрівський» відбудеться круглий стіл на тему: «Ефективні місцеві бюджети Миколаївщини через доброчесне запровадження ПЦМ». Дедлайн - 27 березня 2018 року.

На обласному круглому столі обговорять результати виконання рекомендацій громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) та прогнозної ефективності витрачання коштів бюджету міст Миколаєва, Вознесенську та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Баштанка, Воскресенське .

Експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»:

  • Презентують висновки та рекомендації незалежної громадської оцінки річної динаміки кроків органів місцевого самоврядування до ефективних публічних фінансів;
  • Проаналізують успіхи та виклики 24 місцевих громад 5-ти областей півдня і сходу України, на шляху до зрозумілості ефективності місцевих бюджетів та запропонує рецепти оздоровлення фінансів громад;
  • Запропонують механізм дієвого контрою ефективності місцевих фінансів на основі можливостей програмно-цільового методу (ПЦМ).

Також відбудеться урочисте підписання меморандума про співпрацю між ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та «Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На виконання меморандума у 2018 році буде заплановано серія відповідних навчань для посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та громадськості - представників громадських дорадчих органів при виконавчих органах місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

Місцеві ЗМІ, депутати миколаївської міської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування міста Миколаєва та представники органів місцевого самоврядування і громадськості місцевих громад Миколаївщини запрошуються взяти участь у заході.

Заявки представників громадськості на участь (П.І.Б, організація, телефон) слід надсилати до 17 -00, 27 березня 2018 року на адресу [email protected], Довідки: (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Обласний круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Ефективні і доброчесні місцеві бюджети в 5 областях півдня і сходу України», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у рамках Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» при фінансовій підтримці Посольства Великобританії в Україні.

Контакти

  • ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»
  • [email protected]
  • (0512)47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.